אימרה ישנה אומרת ש"אין לשים את כל הביצים בסל אחד". משפט חשוב שנכון להרבה מאד תחומים, ומתאים מאד לאנשי עסקים וחברות רבות המנהלים פעילות עסקית בחו"ל. הדבר נכון גם לעסקים מקומיים גדולים שמרבית עיסוקם הוא מקומי, לכן, רבים מהם מחפשים דרכים מגוונות ל"פיזור סיכונים" ולהקטין, במידת האפשר, נזקים עתידיים במקרה של קטסטרופה או בעיה פיננסית מקומית יכולים להתמזער במידה וקורה מקרה.

רישום חברה זרה המחזיקה בתיקי השקעות בחו"ל, הינו מהלך חשבונאי מוכר המשמש בעיקר חברות ואנשי עסקים המעוניינים להפריד בין האחריות האישית שלהם לבין הפעילות של תיק ההשקעות. השקעות פיננסיות במדינות זרות, חשופות יותר לתנודות במשקים שונים ברחבי העולם ולעיתים נושאות דרגת סיכון גבוהה יותר. חברות גדולות ואנשי עסקים אמידים, משתמשים בדרך כלל, בחברות OFFSHORE כגורם ביניים להחזקה בתיק ההשקעות שלהם שיכול להיות מורכב ממניות, אג"ח, נדל"ן, מזומן או כל כלי השקעה אחר.

חברה זרה יכולה להירשם כבעלים של מקור השקעה אחד או יותר וניתן להגדיר היטב את סוג האחריות האישית שבוחר הלקוח. בנוסף על כך, החזקת נכסים כספיים ע"י חברה זרה המרוויחה על פיקדונות, יכולה להיעשות ע"י רישום קרנות כספיות קולקטיביות בחו"ל או ע"י חברת נאמנות באחד מהמרכזים הפיננסים המובילים.

בנוסף, לקוחות רבים מעדיפים שביטוחי החיים שלהם והסכמי הפנסיה, יועברו לחשבון בנק בחו"ל המוחזק על-ידי חברה זרה ומנוהל על ידי מנהלי החברה או הדירקטורים הרשומים בחברה.

לפרטים נוספים, פנו לנציגנו.