כל חברה זרה המוקמת במרכז אופשור, עלולה להיתקל עם השנים במספר בעיות משפטיות בנוגע להתנהלות החברה ו/או תביעות מצד גורמים שונים. זה יכול להיות סכסוך עם חברות אחרות או לקוחות התובעים את החברה, וזה יכול להיות גם בעיות משפטיות עם גורמים ממשלתיים כמו רשות המיסים המקומית ו/או המעמ או המכס המקומי.הקמת חברה זרה בחו"ל

ברוב המקרים, ניתן לטפל בבעיות משפטיות בחו"ל באופן עצמאי, אך הטיפול במקרים משפטיים ידרוש מכם הרבה מאד זמן ומאמץ, וגם עלויות כספיות לא מבוטלות. בנוסף על כך, עליכם לסמוך על העו"ד המקומי שיעשה את עבודתו נאמנה.

לכן, במרבית אזורי השיפוט ברחבי העולם, נדרש שלחברה זרה שהתאגדה ביעד, יהיה משרד רשום באזור השיפוט בו היא התאגדה ללא קשר למקום ניהול עסקיה. בדרך כלל, מדובר במשרד עו"ד מקומי ובחלק מהמקומות אף נדרש כי למשרד עו"ד המקומי יהיה רישיון מיוחד לטיפול בחברות אופשור.

כרשת בינלאומית, אנו מעסיקים משרדי עו"ד בכל אזור שיפוט בו מוקמות חברות זרות, ומשרדים אלו הולכים איתנו יד ביד כבר למעלה מעשור. כל לקוח של קומפני אקספרס, ייהנה באופן אוטומטי משירות איכותי של עורכי הדין במדינת היעד, ובנוסף, יוכל "להעשיר" את רמת השירותים, ולקבל תמיכה משפטית גם במקרים קיצוניים אחרים.

לפרטים נוספים, פנו לנציגנו