לכאורה השאלה שצריכה להישאל אומרת מה לאנשי אינטרנט וחברות בחו"ל? אך מסתבר, שאם חושבים קצת מחוץ לקופסא, אפשר למצוא אוצרות.

אתרי אינטרנט גדולים הם עסקים בינלאומיים לכל דבר היות והפעילות הרחבה של האתר יכול להיות בכל העולם, אך עם מערך ניהול מקומי. לכן אתרי אינטרנט שמכניסים כסף לבעליהם הם בגדר הכנסות מ "קניין רוחני". וע"פ אמנות בין לאומיות רבות, עסקים בעלי קניין רוחני הם למעשה עסק בין לאומי שיכול להירשם כחברה זרה.

חברות קניין רוחני יכולות ליהנות מהטבות מס במדינות רבות בהן יש הטבות לחברות זרות כולל אפשרות ליהנות מתמיכה ממשלתית ואף דחיית תשלומי מיסים.

לא מעט אנשי עסקים ויזמים צעירים, פונים אלינו בבקשה לפתוח חברה בקפריסין או לפתוח חברה באיי הבתולה, שדרכה הם ינהלו את עסקייהם. היתרונות שמציעים מרכזי האופשור השונים, מאפשרים לפתח עבודה יעילה יותר בהעברות כספים מחו"ל וחיסכון בהוצאות המיסוי.

יחד עם החברה, לרוב אנחנו פותחים גם חשבון בנק בחו"ל בדרך כלל במרכזים פיננסים גדולים ונוחים שמספקים שירות איכותי דרך ממשק אינטרנטי נוח. חשבון בנק בחו"ל מתממשק בקלות יתרה עם חברות סליקת אשראי כמו paypal או חברות דומות הסולקות כספים ומעבירות לחשבון הבנק של הלקוח.

אם גם אתם עוסקים באפייליאט או במסחר אלקטרוני בחו"ל או מנהלים אתר אינטרנט המוכר מוצרים או שירותים בחו"ל, כדאי לכם לבוא לפגישה ולבדוק את האפשרות לפתוח חשבון בנק וחברה בחו"ל.