"כל בית צריך מרפסת" וכל חברה בחו"ל צריכה חשבון בנק.

Company Express, הינה חברה מובילה בעולם במתן שירות של פתיחת חשבון בנק בחו"ל לחברות, עמותות ולפרטיים. אנו נעזור לכם למצוא את המדינה הטובה ביותר לפתיחת חשבון הבנק שלכם, ואת הבנק עם התנאים הטובים ביותר בתוך המדינה. כחלק מרשת בין לאומית, לסניף Company Express ישראל, יש קשרים הדוקים עם עשרות בנקים במגוון מדינות שמאפשרים לנו לתת לכם שירות מהיר, יעיל ואיכותי.

חשבון בנק באירופה
חשבון בנק באירופה

במדינות רבות, ישנן דרישות שונות ומגוונות מלקוח המעוניין לפתוח חשבון בנק בחו"ל. ברוב המקרים, היכרות אישית עם המתווך (Company Express), מקדמת את תהליך אימות הלקוח ואישורו. משרדינו בישראל יחסוך לכם את כל הפניות, הטפסים והדרישות מבלי שתצטרכו לצאת מהבית.

ניתן לפתוח חשבון בנק בחו"ל במדינות כמו:

מידע כללי על פתיחת חשבון בנק בחו"ל:

חברות ישראליות או ישראלים ואזרחים זרים המעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל עלולים להיתקל במספר קשיים. רוב הבנקים הגדולים והטובים (בנקים בשוויץ, ארה"ב, הונג קונג, קפריסין וכו) דורשים לקבל כמה שיותר מידע על החברה או על האדם שמעוניין לפתוח חשבון בנק בחו"ל.

להלן מספר דרישות אופייניות של בנקים בחו"ל:

  • הבנק יבקש לדעת מיהם המוטבים (או המוטב) בחשבון ולכן יבקש צילומי דרכון מאומתים, הוכחת כתובת רשומה, מכתב המלצה מבנק ולעיתים אף ממספר בנקים.
  • הבנק בחו"ל יהיה מעוניין להכיר את תחום הפעילות של החברה הזרה ולכן יבקש לראות תוכנית עסקית בסיסית המעריכה את היקפי הפעילות, צפי הכנסות, ספקים מובילים וכדומה.
  • בנקים בחו"ל ינסו להבין ולאתר את מקורות הכנסת הכסף לחשבון ולכן לעיתים יבקש העתקי חוזי מכירה או צילומים של חוזי התקשרות עם ספקים.

בשנים האחרונות, בעקבות לחץ של רשות המיסים בארה"ב ושל ארגון ה-OECD (שבו חברה גם ישראל), מופעל לחץ גדול מאד על בנקים בחו"ל ובנקים בינ"ל להגביר את הפיקוח על העברת כספים בין מדינות ע"מ למנוע מימון טרור והעלמות מס. זו הסיבה כי הליך פתיחת חשבון בנק בחו"ל לחברה זרה הופך מורכב יותר משנה לשנה ולכן מומלץ להשתמש בחברה מציגה.

חשבון בנק אינטרנטי:

בכל הבנקים הזרים בחו"ל, ניתן לקבל גישה מאובטחת לאתר האינטרנט של הבנק. מספר בנקים בחו"ל, אינם מאפשרים לבצע פעולות באמצעות האינטרנט אלא רק לצפות ולהתעדכן במצב החשבון של החברה. לכן, ישראלים ואזרחים זרים אחרים המעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל, צריכים לוודא כי ניתן לבצע פעולות באמצעות אתר מאובטח ובאמצעות מכשיר אבטחה TOKEN או באנגלית: security token device

דוגמאות של פעולות שניתן לבצע באמצעות ממשק האינטרנט של בנק זר הם:

  • העברת כספים לצד שלישי.
  • העברת משכורות.
  • קניית מט"ח.
  • ניהול השקעות הון.
  • ייעוץ פיננסי אונליין.
  • ועוד…

פתיחת חשבון בנק פרטי:

לקוחות פרטיים שאינם מאוגדים כחברה, יכולים לפתוח חשבון בנק בחו"ל לצרכים אישיים שלהם במגוון בנקים בחו"ל. חשבון בנק פרטי בחו"ל, משמש ישראלים למטרות מגוונות, משימוש בשל רילוקיישן למדינה זרה, ועד לצורך פיזור סיכונים ולהשקעות בחו"ל באמצעות חברות זרות.
הליך פתיחת חשבון בנק פרטי, בד"כ פשוט יותר ומצריך מהלקוח אפשרות זיהוי, הוכחת כתובת ולעיתים גם מכתב המלצה ממקור פיננסי אחר.

באופן כללי, ככל שנוכל לספק לבנק החדש שלכם מידע רב יותר, כך יתקצר תהליך פתיחת החשבון ותוכלו להפעילו מהר יותר.

 

צרו קשר עוד היום, ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם.