בולגריה היא מדינה במזרח אירופה שקורצת לאנשי עסקים ישראלים ובעלי חברות מכמה סיבות:168

  1. הקרבה הפיזית של בולגריה לישראל וקשרי תעופה טובים מישראל לבולגריה נותנים לבעלי חברות אפשרות של ניידות נוחה ומהירה בעת הצורך.
  2. בולגריה נחשבת למדינה יציבה פוליטית וכלכלית, וקיימים בה מנגנונים להשקעות ארוכות טווח.
  3. בשל עלות המחייה הנמוכה ומיסוי נוח לפרטיים, המדינה מושכת אליה בעלי מקצוע רבים ואיכותיים, שבוחרים להתיישב בה כדרך קבע. בכך משקיעים זרים, שבוחרים לפתוח כאן חברה, זוכים לצוות מיומן בעלות נמוכה באופן משמעותית.
  4. המיסוי הנוח במדינה – מס חברות במדינה עומד על 10%. חברה שמוקמת / מתאגדת בבולגריה חייבת במס בגין כל הכנסותיה, בין אם מקור ההכנסה הינו בבולגריה ובין אם במדינות אחרות. המיסוי הנמוך נובע מהרצון של הרשויות המקומיות לעודד כניסת משקיעים זרים למדינה, שמעודדים צמיחה ויוצרים מקומות עבודה עבור האוכלוסייה המקומית.
  5. אמנת מס עם ישראל – בין בולגריה לישראל פועלת אמנת מס, למניעת כפל מס, ולכן חברות שהתאגדו בבולגריה ישלמו מס בהתאם לחוקי המדינה בלבד, ללא מיסוי עודף בארץ.

קומפני אקספרס פותחת חשבונות בנק במגוון רחב של בנקים בינלאומיים בניהם גם בנקים בבולגריה.

 המסמכים הדרושים לפתיחת חשבון בנק בבולגריה:

  •   דרכונים בתוקף של כל מורשי החתימה בחשבון.
  •   מסמכי התאגדות של החברה בבולגריה.
  •   חתימה על מסמך ייפוי כח של הבנק.
  •   כל המסמכים חייבים חתימה של נוטריון.

יתרונות פתיחת חשבון בנק בבולגריה:

הבנקים בבולגריה מתקדמים מאד ושירותי בנקאות מקוונים הם ברמת הסטנדרט שהבנקים מספקים ללקוחותיהם. לכן, את כל הפעילות שלכם תוכלו לעשות במשך כל היממה באמצעות גישה מהמחשב.
– ניתן לפתוח חשבון בנק בכמה מטבעות זרים.
– ניתן לקבל כרטיסי אשראי בעת פתיחת החשבון
– הפקדה ראשונית בעת פתיחת החשבון – משתנה בין בנק לבנק. ישנם בנקים אשר דורשים הפקדה מזערית כלשהי בעת פתיחת החשבון, וישנם בנקים אשר לא דורשים הפקדה ראשונית כלל.

לפרטים נוספים על פתיחת חשבון בבולגריה פנו לנציגינו.