בשנים האחרונות, פתיחת חשבון בנק בארה"ב לתושבים זרים, הפך להיות משימה מורכבת. הרגולציה הפדראלית בשילוב תקנות חדשות, הופכים את תהליך פתיחת החשבון בבנק בארה"ב למסורבל יותר. ישראלים רבים משתמשים בחשבון בנק בארה"ב מסיבות שונות: אם זה עבור חברה המבצעת פעילות מסחרית בארה"ב או עבור ירושה או שותפות בארה"ב. ישנם יתרונות רבים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב:

  • זהו המרכז הפיננסי הגדול בעולם.
  • רמת השירות היא מהגבוהות בעולם.
  •  העברות כספים מתבצעות במהירות.
  • עמלות נמוכות יחסית.

פתיחת חשבון בנק פרטי בארה"ב:חשבון בנק בארהב

עד ספטמבר 2011 והפיגוע במגדלי התאומים, היה ניתן לפתוח חשבון בנק בארה"ב די בקלות, כולל אפשרות של פתיחת חשבון בנק ללא צורך של נוכחות פיזית בבנק ל "לא תושבים" (Non-Resident). אך מאז אותו אירוע קשה, הקשיחו האמריקאים את התנאים לפתיחת חשבון בנק וכיום רובם דורשים התייצבות פיזית באחד מסניפי הבנק עבור פתיחת חשבון בנק פרטי. יחד עם זאת, באמצעות קומפני אקספרס ניתן לפתוח חשבון בנק בארה"ב ללא צורך בנוכחות פיזית בבנק בארה"ב.

פתיחת חשבון בנק עסקי בארה"ב:

חשבון בנק עסקי לחברה יכול להיפתח עבור חברה אמריקאית, חברה ישראלית או חברה הרשומה בכל יעד אחר בעולם. אין צורך להקים חברה בארה"ב לצורך חשבון הבנק בארה"ב. באמצעות קומפני אקספרס ניתן לפתוח חשבון בנק בארה"ב מבלי להגיע לארה"ב. לאחר קבלת אישור המיסוי לחברה, תוך מספר ימים קצר מאד אפשר להיות הבעלים של חשבון בנק בארה"ב.

בארה"ב אפשר למצוא סניפים מובילים של רוב הבנקים הגדולים בעולם.
נציגי קומפני אקספרס ישמחו לעזור לכם בפתיחת חשבון בארה"ב!