מסחר באופציות בינאריות (או: אופציות דיגיטליות) מאפשר לשחקנים ברשת להרוויח כסף ע"י רכישה של אופציה המבטיחה לרוכש אחוז תשואה קבוע מראש ללא קשר ישיר לאחוז העלייה או ירידה של הנכס אליו מתייחסת האופציה.אופציות

בשנים האחרונות, מספר החברות המבצעות מסחר באופציות בינאריות באמצעות האינטרנט, עולה ומתרחב , והסוחרים באופציות בינאריות מגיעים מכל העולם. זו הסיבה העיקרית שבגינה חברות אופציות בינאריות רבות מתאגדות כחברה בחו"ל ונהנות מהטבות מס ע"פ חוקי המס של כל מדינה באופן ייחודי.

רישיון לחברות אופציות בינאריות:

רוב המדינות בעולם מתייחסות למסחר באופציות בינאריות כמו לחברות פורקס ולא כמו לפעילות מסחר רגילה בבורסה ולכן, חברה המעוניינת להקים אופרציית תפעול וניהול של אופציות בינאריות, תיתקל בדרישה להפקת רישיון מיוחד ע"מ לקבל היתר לפעול מהמדינה.

חברת קומפני אקספרס מתמחה בהשגת רישיונות לחברות אופציות בינאריות ולחברות פורקס, ובעלת ניסיון רב בתחום. ישנם סוגים שונים של רישיונות לחברות העוסקות באופציות בינאריות המשתנים מעת לעת ויש לבדוק איזה רישיון הכי מתאים בזמן נתון. רישיון לאופציות בינאריות ניתן לרשום במספר מדינות באיחוד האירופי או במדינות רחוקות יותר כמו ניו-זילנד או מאוריציוס.

חשבון בנק לחברות אופציות בינאריות:

פתיחת חשבון בנק לחברות העוסקות בתחום האופציות, אינו מהלך פשוט בעיקר כי בנקים רבים מסרבים לפתוח חשבון בנק לחברה העוסקת בתחום ללא רישיון. אך לקומפני אקספרס ישנה אפשרות לספק שירות של פתיחת חשבון בנק במקרים מסוימים גם ללא רישיון. מערכת היחסים הקרובה של נציגינו בעולם עם בנקים באירופה ובקאריביים מאפשרת לנו לספק שירות איכותי, מהיר ויעיל לכל יזם הפועל בתחום האינטרנט.

לפרטים נוספים על פתיחת חברה לאופציות בינאריות או פורקס, אנא פנו לנציגנו