משרד האוצר של ג'רזי פרסם לאחרונה כי מספר הקרנות הרשומות בג'רזי המשווקות את מוצריהן לאירופה, חצה את גבול ה 200 קרנות !! בסוף החציון הראשון של 2015 מספר הקרנות בג'רזי עמד על 205, עלייה של 10% מדצמבר 2014. בנוסף, לא פחות מ-84 מנהלי קרנות חדשים קיבלו אישורים להקמת קרנות חדשות.

סך כל הנכסים המוחזקים בג'רזי עולה בכ-9% בכל שנה וכיום הסכום הכולל המנוהל בקרנות בג'רזי עומד על 218 מיליארד פאונד (כ-355 מיליארד דולר). כמעט בכל שבוע נרשמת קרן חדשה ברשם החברות בג'רזי בניתוח מעמיק יותר על הקרנות החדשות, אפשר לראות כי מספר קרנות הגידור עלה ב31% , קרנות נדל"ן הציגו צמיחה שנתית של 16% וקרנות הון פרטי מציגות צמיחה קבועה של 2% בשנה.

התגובות החיוביות לנתונים לא איחרו לבוא: ג'ף קוק, מנכ"ל משרד האוצר בג'רזי אמר כי הוא "שמח על האמון הרב שג'רזי מקבלת מכיוונם של מנהלי קרנות בכל העולם. אסטרטגיות השיווק שלנו מצליחות ובעלי קרנות מביעים עניין רב במעבר לג'רזי או בהקמת מבנה נוסף בג'רזי."

בן רובינס, יו"ר אגודת הקרנות בג'רזי אמר: "הנתונים מדגישים את התפקיד החשוב שלוקחת ג'רזי בתעשיית הקרנות בעולם. אנו נמשיך בשיפור מתמיד של התנאים להיווצרות של קרנות נוספות ונמשיך לדחוף את הנושא קדימה".

רישום קרנות בג'רזי ניתן לעשות מהארץ ללא צורך ביציאה מישראל. – פנו אלינו