נכתב ע"י: פורטל אמדור עבודה בחו"ל

ישראלים רבים מעוניינים להרחיב את העסקים שלהם מעבר לים. כולנו מכירים את המשפט הידוע – למכור קרח לאסקימוסים, אך האמת היא כי כאשר מדובר על הקמת עסק בחו"ל הדברים קצת יותר מורכבים ועל מנת למכור את אותו קרח לאסקימוסים צריך לקבל אישור ולפעול ע"פ הוראות החוק המקומי. עבודה בחו"ל בין אם בארצות הברית או באירופה, נובעת ממניעים של התפתחות עיסקית – אנשים וחברות בינלאומיות מעוניינים להתפתח לשוק גדול יותר. לא משנה באיזה מקום מדובר, חשוב מאד לדעת לקראת מה הולכים להכיר את כל החוקים הקשורים לעבודה בחו"ל.

האם זה מתאים לכולם?

הקמת חברה בחו"ל האם זה מתאים לכולם? מי שמוצא את עצמו מטייל לא מעט ונוסע במסגרת נסיעות עסקים יכול לראות פוטנציאל רב בפתיחת עסק מעבר לים, אך עבודה בחו"ל בהחלט לא מתאימה לכולם. הקמת חברה בחו"ל מתאימה במיוחד לאנשים שהעסקים שלהם מתנהלים בישראל אך אלו מעוניינים להרחיב את הפעילות שלהם.

כמו כן, לאנשים אשר פיתחו מוצר הפונה לאוכלוסייה בחו"ל. לפני שמתחילים, חשוב מאד לענות על השאלה הראשונה והחשובה מכל- איזה עסק אתם מעוניינים להקים? האם מדובר על עסק בתחום הנדלן או שמא עסק באינטרנט- ישנן לא מעט אפשרויות.

 מה בנוגע להעסקת עובדים?

אחת הסוגיות החשובות ביותר בעת התחלת עבודה בחו"ל היא סוגייה של העסקת עובדים. לפני שמתחילים להעסיק עובדים, חשוב מאד להביא בחשבון את ההיבטים השונים כגון ההיבט המשפטי – לבדוק כמה נהוג לשלם לעובדים, לדאוג לאשרת עבודה, לדאוג לביטוח סוציאלי, לדאוג לביטוח בריאות.

סיוע של חברה בעלת מומחיות בתחום עבודה בחו"ל

בעלי עסקים רבים חוששים מפני הרגע הזה, אך יש פתרון. כיום ישנן חברות רבות המטפלות בפעולות של רישום חברה מחו"ל גם מהארץ. בעזרת חברה מקצועית תוכלו לבצע פעולה כמו פתיחת חשבון בנק של החברה מבלי לצאת מהמשרד שלכם. חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום תסייע לכם בפעולה ותחסוך לכם בירוקרטיה. בבואכם לבחור חברה, חשוב מאד לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום כזאת אשר יש לה קשרי עבודה רחבים במדינות רבות אשר יקדמו אתכם לקראת המטרה- להפוך לבעלים של חברה באירופה או בארצות הברית תוך השגרת הרישיונות הדרושים. חברה מקצועית תעסיק צוות עובדים איכותי, כזה אשר יקדיש לכם את הזמן על מנת לענות לכם על כל שאלה כדי לקדם אתכם לקראת המטרה .

פתיחת חברה או עסק כלשהו בחו"ל נחשבת לפעולה מרגשת ומפחידה אך בעזרתם של מומחים ניתן לעבור את המכשולים בצורה הטובה ביותר ולא לחשוש מפניהם. סיוע של צוות מקצועי יעזור לכם. צוות מקצועי של עובדים הינו צוות אשר לא נח על זרי הדפנה אלא מתעדכן לעיתים קרובות בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק לכם את השירות המקצועי והגבוה ביותר שיאפשר לכם לצעוד בבטחה לעבר עתיד חדש.