אזרחות אירופאית מביאה עמה יתרונות רבים ומשתלמים. לכן, אין כל פלא כי ישראלים רבים נוהרים בכל שנה אל הסוכנויות ומשרדי עוה"ד השונים המתמחים בהוצאת דרכון זר ומגישים את מועמדותם. כיום, יותר מאי פעם, זוכים אזרחים יהודים רבים לזכאות לדרכונים אירופאיים על סמך קריטריונים כאלה ואחרים. חלק מהיתרונות הבולטים בהשגת האזרחות הנכספת, קשורים להקלות משמעותיות בהתנהלות עסקית ובפתיחת עסקים במדינות אירופה. אם יש בידיך דרכון אירופאי או יש בכוונתך להתחיל בתהליך, אלו כמה מההקלות המשמעותיות שהדרכון יספק לך בהקמת חברה בחול.

הקלות מס

לבעלי אזרחות אירופאית, כתוצאה מהנפקת דרכון פורטוגלי, למשל, ישנן הקלות מס משמעותיות. מס החברות ברבות ממדינות האיחוד האירופי נמוך בהרבה מזה המוחל בישראל ואף ישנן מדינות המהוות "מקלט מס", כלומר, מדינות בהן תשלום המיסים זעיר מאוד עד אפסי.

להשקעות נדל"ן

אזרחות אירופית מאפשרת לך לרכוש נכסי נדל"ן באירופה ככל תושב מן השורה ללא היעזרות בסוכנויות שונות או תהליכים בירוקרטיים מורכבים. השקעות נדל"ן או רכישת מתחם לפעילות העסקית תיתן לך יתרון רב ערך אל מול מתחריך המתרחבים למדינות אירופה אשר אינם מחזיקים באזרחות אירופית.

חופש תנועה

הגבולות הפתוחים של האיחוד האירופי מאפשרים לאזרחי האיחוד לנוע בין מדינות בחופשיות ללא צורך בביקורת דרכונים או בוויזה. הדבר מאפשר לעשות עסקים בכל רחבי אירופה בנוחות וביעילות. ניתן לקיים פגישה עסקית בווינה ולחזור בזמן להשקת המוצר שלך באמסטרדם ללא כל מעבר גבול.

השתתפות במכרזים

אזרחים אירופאים רשאים להגיש הצעות למכרזים בכל אירופה. מכרזים טומנים בחובם הזדמנויות יקרות ערך לכל עסק ופרויקטים החובקים תחומים רבים ומזמינים רווחים נאים ומפיצים את שם חברתך ואת המוניטין שלה ברחבי העולם.

הקלות בירוקרטיות

דרכון פורטוגלי יאפשר לך למעשה לפתוח עסק באירופה כפי שיעשה זאת כל אזרח יליד המדינה לכל דבר ועניין. אזרחי מדינות האיחוד זוכים למסלול נוח וגמיש עם הקלות רבות ואף זכאים לחבילות סיוע נדיבות בהקמת העסק והחזקתו, בעיקר בעסקים המעסיקים עובדים. כמו כן, תנאי הלוואה נוחים במיוחד מוצעים בבנקים האירופיים לאזרחי האיחוד שהינם בעלי חברות.

התרחבות אל יעדים נוספים

כאשר החברה רשומה כחברה אירופאית, נפתחת ההזדמנות לנהל עסקים עם חברות הממוקמות במדינות שלרוב אינן מקיימות קשרי עסקים עם ישראל, או שהסכמי העסקים ביניהן ובין האיחוד האירופי טובים יותר מאשר עם ישראל.

גם באמריקה

לא רק שיהיה קל בהרבה להוציא רישיון עסק ולרשום את חברתך באירופה, אלא שהאזרחות האירופית מאפשרת להוציא ויזת עסקים לארה"ב באופן פשוט וקל באופן משמעותי מאשר עם אזרחות ישראלית בלבד. כך ניתן להרחיב את פעילותך העסקית גם מעבר לאוקיינוס ולהשקיע בארץ האפשרויות הבלי מוגבלות.

הגבלי מכס וסחר

בעלי דרכון פורטוגלי או כל אזרחות אירופאית אחרת זכאים להובלת סחורות והעברת ממון באופן חופשי בין כל המדינות באיחוד האירופי ללא הגבלות מכסים ובמרווח פעולה רחב ונוח.