תחרות בין נותני שירותים מובילה בד"כ לירידת מחירים או לשיפור השירות. בין מקלטי המס באירופה ובעולם כולו, מתנהל "קרב" בין המוסדות הפיננסים של כל מדינה, על כיסו של איש העסקים ועל ליבם של בעלי חברות וCFO's של חברות בינלאומיות.

גיברלטר אינה שונה ומעוניינת למשוך יותר חברות מתחום האינטרנט והמסחר המקוון. לשם כך, הוועדה לשירותים פיננסים בגיברלטר (ה- FSC) השיקה באתר האינטרנט שלה, אפשרות תמיכה אונליין לרישיונות עתידיים. דפי אינטרנט חדשים באתר, מאפשרים למעוניינים ברישיונות חדשים לגיימינג וברישיונות לקרנות ושירותי בנקאות, להיכנס ולצפות בהליך הרישוי, לצפות במסמכים הנדרשים ואף להגיש את הבקשה באמצעות אתר האינטרנט. האתר המחודש מתייחס לאישורים הקשורים לחוקים הבאים:

  • חוק השירותים הפיננסים 2009 (חוק רואי החשבון).
  • חוק השירותים הפיננסים 1992 (ענף הבנקים).
  • חוק השירותים הפיננסיים 2011 (קרנות השקעה).
  • חוק השירותים הפיננסיים (השקעות ושירותי אפוטרופסות) משנת 1989.
  • חוק השירותים הפיננסים (שווקים במכשירים פיננסים) משנת 2006.

ה- FSC תכנן במשך זמן רב את האתר החדש ואף הקים קבוצות מיקוד של אנשי מקצוע כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר שניתן. בנוסף לכך הארגון בגיברלטר אישר כי עוד השנה יצא מכרז למיתוג מחדש של ה FSC בגיברלטר שישפר את גם את תדמית הארגון וגם ישפיע שוב על הנראות של אתר האינטרנט.

מנכל"ית ה-FSC בגיברלטר, סמנתה בראס, אמרה "השינויים באתר שלנו משקפים את המחוייבות שלנו לשיפור מתמיד ולמתן שירות טוב יותר כולל שקיפות גבוהה יותר וזמינות שתקל על חברות המעוניינות ברישיונות חדשים או בחידוש רישיונות קיימים.