איי מרשל (או בשמה המלא, הרפובליקה של איי מרשל The Republic of the Marshall Islands ) היא מדינה המורכבת ממספר איים המרוכזים באוקיאנוס השקט בין הוואי לצפון אוסטרליה. המדינה הזעירה, שזכתה לעצמאות רק ב-1990, אחרי שעברה בין שלטונות שונים של מדינות אירופאיות ושל ארה"ב, מכילה כ-80,000 תושבים בלבד.

באיי מרשל אפשר למצוא שוניות אלמוגים מהיפים והמרשימים ביותר בעולם ושרשרת של איים בתוליים עם רצועות חוף חולי ולגונות ענק. איי מרשל מדינה בעלת תשתית מפותחת יחסית לשאר מקלטי המס באזורים אלו וכוללת 2 שדות תעופה, תחנת כוח ומרינה ימית עם 12 רציפים עמוקים (היכולים לאכלס אוניות פאר ענקיות ואניות צבאיות).

לצפייה במפת איי מרשל

כלכלת איי מרשל:

כלכלת המדינה מתבססת על תיירות וקצת חקלאות מקומית וחקלאות ימית (בעיקר דיג טונה) אך בעיקר נשענת על סיוע כספי של ארה"ב השוכרת שטחים ומבנים לטובת הצי הימי של ארה"ב.

ענף האופשור והקמת חברות זרות, התפתח רבות בשנים האחרונות ומתחיל להוות ערוץ הכנסה חשוב למדינה.

הקמת חברה באיי מרשל:

אנשי עסקים וחברות מכל העולם יכולים להקים חברה זרה באיי מרשל. מס החברות באי דומה לשאר מקלטי המס ועומד על 0% בלבד. בנוסף לכך, באיי מרשל אין צורך בהגשת דוחות שנתיים והמידע על בעלי המניות והדירקטורים בחברה הזרה שנרשמת, אינו חשוף לציבור.

חובת מינוי מזכיר לחברה כן
חובת מינוי מזכיר מקומי  לא
חובת מינוי דירקטור כן
חובת מינוי דירקטור מקומי לא
מינימום דירקטורים נדרש 1
חובת רישום בעל מניות מקומי לא
סוג יישות משפטית היכולה להירשם כבעל מניות יחיד או חברה
חובת אסיפה שנתית וכתיבת דו"ח שנתי כן
סוגי מניות אישיות או מניות למוכ"ז
חובת הגשת דוחות כספיים לא

חברות אינטרנט באיי מרשל:

איי מרשל מקבלת בברכה חברות אינטרנט המנהלות אתרים. ישנה אפשרות לרשום חברה זרה למגוון רחב של פעילויות כולל פורקס או אופציות בינאריות. רישיון לפורקס או להימורים בשלב זה אינו נדרש (2015) וחברות אף יכולות לקבל חוות דעת משפטית המאשרת היעדר דרישה לרגולציה מקומית.

לפרטים נוספים על הקמת חברה באיי מרשל, אנא צרו קשר.