רישום חברה בחו"ל יכול להיעשות מהארץ ובלמעלה מ-40 יעדים שונים בעולם. עלות הקמת חברה בחו"ל ורישומה ברשם החברות המקומי, תלויה במספר משתנים הקשורים לסוג החברה, המדינה בה נרשמת החברה, אופי תפעול החברה וסוגי המסמכים השונים שיש להנפיק ולהציג על מנת לאשר את הקמת החברה בחו"ל.

במדינות הדורשות מסמכים רבים ואימותים של מסמכים רבים, המחירים להקמת החברה יהיו לרוב גבוהים יותר. במדינות כמו שוויץ, סינגפור, הונג קונג ולוקסמבורג, עלות הקמת חברה יכול להגיע ל- 6,000$ לחברה זרה. אלו מדינות שידרשו בנוסף למסמכים הרגילים גם להציג "בעלי תפקידים מקומיים" הפועלים בחברה או ברשות החברה, כמו מזכיר החברה או דירקטור מקומי ועבורם יש לשלם והם נכללים בעלות הכוללת של החברה. היתרון ברישום חברות במדינות אלו מתבטא בעיקר במוניטין הגבוה לה זוכה החברה בשל היכולת שלה להתמודד עם הרגולציה העולמית.

מדינות קטנטנות מנסות למשוך אליהן משקיעים ע"י מתן הטבות של מיסוי אפסי, אך גם מורידות מחירים ומסירות דרישות בשל התחרות הגבוהה בינן. מדינות כמו איי קיימן, איי הבתולה, סיישל, בליז, גיברלטר ועוד, נלחמים על כל חברה ומציעים מחירי הקמת חברה בקצת פחות מ1000$  בלבד. המחירים מתייחסים לרישום החברה מישראל כולל כל הדרוש לרישום החברה. הלקוחות אינם צריכים להגיע ליעד עצמו על מנת להיות הבעלים החוקיים של חברה זרה בחו"ל.

הבדלים נוספים במחיר של הקמת חברה בחו"ל:

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון לפני שניגשים למלאכת פתיחת החברה בחו"ל, קשורות לשירותים הנלווים לרישום החברה. לעיתים תכופות, בעלי חברה יצטרכו להעביר מסמך זה או אחר (בעיקר לרשויות המס המקומיות) ולעיתים יבקשו להשתמש בשירותי נאמנות עבור החברה. שירותי נאמנות בחו"ל ושירותים של עורכי דין / רואי חשבון מקומיים, יכולים להיכלל בהצעת המחיר שתקבלו ורצוי לוודא שמפרדים עלויות אלה מהעלות המקורית של החברה. שירותים נלווים יכולים להוסיף בין 200$ לבין 600$ לעלות החברה בחו"ל.

עלות חשבון בנק בחו"ל:

חשבון בנק בחו"ל יכול להיפתח עבור חברה חדשה במספר בנקים בינלאומיים. אין חובה לפתוח חשבון בנק באותה מדינה בה נרשמה החברה הזרה. כך למשל ניתן לפתוח חברה באיי הבתולה הבריטיים (BVI) עם חשבון בנק מסחרי בקפריסין. עלות פתיחת חשבון הבנק בחו"ל, משתנה בין בנק לבנק ובהתאם לדרישות של הבנק. העלויות יכולות להיות בין כמה מאות דולרים לבין כמה אלפי דולרים בודדים.

בחירת הבנק והחברה צריכים להתאים לאופי הפעילות של החברה, אחרת החברה עלולה להיתקל בקשיים ובירוקרטיה בבואה לבצע פעילות מסחרית שאינה תואמת את הנחיות הרשם המקומי.

אנו מתמחים בהקמת חברות בחו"ל כבר למעלה מ-30 שנים. נשמח לעזור גם לך, צרו קשר: 1800-800-170