ענף הבנקאות בשוויץ נחשב לענף מוביל בעל ותק ומסורת עתיקת יומין. במשך מאות שנים תעשיית הבנקאות השוויצרית הצליחה להגיע למצב שבו יותר מרבע מכלל ההון הקיים בעולם, מושקע בבנקים בשוויץ!

בשוויץ אפשר למצוא למעלה מ-250 בנקים שונים וכמעט כל בנק בינלאומי כלשהו, מחזיק לפחות סניף אחד או יותר בשוויץ. החוק הפדראלי במדינה המחייב סודיות מלאה, עוזר לאנשי עסקים ולחברות להרגיש בטוחים יותר כאשר הם מפקידים את הונם בבנקים בשוויץ.

מה צריך לעשות כדי לפתוח חשבון בנק בשוויץ?

כדי לפתוח חשבון בנק בשוויץ צריך בעיקר להביא לא מעט כסף. בנקים שוויצרים ידועים בדרישות המיוחדות שהם מבקשים מלקוחותיהם ובעיקר סכום מינימלי להפקדה (בניגוד לבנקים במקומות אחרים שם אין מינימום הפקדה).

ניתן להגיע למשרדינו בבני ברק עם דרכון והוכחת כתובת ולאחר מילוי טפסים של הבנק, תוכלו לפתוח חשבון בנק פרטי בשוויץ. לגבי חשבון בנק עסקי, הנושא קצת יותר מורכב ויש צורך במסמכים אימות נוספים.

יתרונות של חשבון בנק בשוויץ:

1. יציבות – שוויץ הינה מדינה נייטרלית שנמנעת מלהציג עמדה פוליטית בינלאומית כלשהי ונמנעת מכל חיכוך עם מדינות אחרות. מהלך רב שנים זה הוביל אותה להיות אחת מהמדינות היציבות ביותר בעולם עם החשיפה הנמוכה ביותר לאירועים קיצוניים כמו מלחמות או פגיעה קשה במטבע.

2. מקצועיות וניסיון – מאות שנים של ניסיון בנקאי, כח אדם מיומן ודובר שפות רבות ודורות של בנקאים ובנקאות עסקית מפותחת.

ניהול הון באמצעות חשבון בנק בשוויץ הינו מהלך שיש לבחון אותו ממספר כיוונים ורצוי להתייעץ עם רו"ח או עו"ד מיסים. הצוות של קומפני אקספרס ישמח לספק לכם שירות איכותי ומהיר